Píšu co chci dělat a jak, aneb články o RADOSTI – 1. část

Jedná se lehce o volné pokračování jednoho článku zde na blogu. Vlastně jsem psal i o jachtách a dalších věcech co mě baví. Prostě píšu co chci dělat a jak.

Ale teď chci v několika příspěvcích psát o mém směru. Ne co jsem udělal, ale co budu dělat.

Píšu co chci dělat a jak wedding photographer prague

Chci dělat lidem radost. A tak píšu co chci dělat a jak. Připomínat jí, kdykoli to bude možné a nebo dokonce nutné. 🙂 K tomu mi pomáhá to co dělám. Fotím svatby a další události a okamžiky, které vždy souvisí s lidmi. Já mám rád, když se lidé zdraví, povídají si spolu.

Trochu trpím, když v tramvaji jsou dva lidi a sednou si každý radši na druhý konec. V Dominikánské republice by 2 lidé v autobuse [guagua se tomu říká] seděli vedle sebe a povídali si].

Proč mám rád mojí práci?
Protože mi umožňuje komunikovat s lidmi a zvěčnit důležité okamžiky jejich života.
Okamžiky, které se nebudou nikdy opakovat! Které si chcete zapamatovat a připomínat, kdykoli budete chtít. Ono v tom má větší hodnotu fotografie okamžiku, než nějaká organizovaná scéna. Ale o tom budu psát později.

Třeba vaše děti s největší pravděpodobností nejsou na vaší svatbě. Ale vy, jako rodiče jim přece chcete dát a ukázat kdo jste a jací jste. A já budu mít ohromnou radost, když to bude prostřednictvím fotografií, kde budete skutečně vy i s vašimi pocity. Je to součást vaší rodinné tradice a rodinného dědictví.

Co chci dělat a jak?
Dnes je to začátek článků zde na blogu. Bude to na 4 části.
Budou to tato témata:

  • styl fotografování
  • vzájemná komunikace
  • jak být blíž k lidem
  • výsledek, aneb co dostanu

A budu rád, když to zde a nebo na sociálních sítích budete sdílen a komentovat. Názor každého osobně vnímám velmi důležitě a vždy odpovím. 😉 Slibuji! Proto píšu co chci dělat a jak.

Zde je volné pokračování!


Plánujete svatbu?  Napište mi! Rád přijedu.
Planning a wedding? Get in touch! I’m ready to come.

This entry was posted in Fotografie - Photography, Svatební fotograf and tagged , , , .