Píšu co chci dělat a jak – KOMUNIKACE a STYL – 3. část

Pro mě osobně další z důležitých věcí. Komunikace – Styl začíná to prvním e-mailem nebo rozhovorem po telefonu. A pokračuje při první osobní schůzce.

Proč je tak důležité? A pro koho?

wedding and engagement photography

Já si již dlouhou dobu myslím, že aby člověk mohl odevzdávat kvalitní a dobrou práci, musí na to mít správné podmínky. Potřebuje k tomu příjemné pracovní prostředí. Protože to působí na psychiku a pocity. A buď to člověku dodá energii a nebo moc ne.
A na druhé straně nervozitu a nebo klid z vědomí, že všechno bude super.

Proto si myslím, že je důležité se osobně sejít. Fotograf a [nevěsta + ženich].

Nejde o to domluvit nějaké body kdy a kde co bude a nebude. Ale jde o to se vzájemně poznat. Zasmát se. Zjistit co nás baví a líbí se nám.

Proč?

Nebudete se bát fotografa. Na fotkách nebudou “cizí lidi”.  Ale budou tam tak jak se znáte z rodinných akcí. Budou uvolnění a nebudou se bát řádit jako doma. A to dodá náladu a energii vám i fotkám.

Navíc to dodá originalitě. Originální svatba není ta okopírovaná ze stránek módního časopisu. Originální je, když je to VAŠE svatba se vším co k tomu patří. A fotograf může vymyslet a připravit něco extra pro Vás. Nechte se překvapit.

 

Neustále se snažím posouvat dál a vzdělávat se. Sleduji zahraniční workshopy a platím si různé materiály a kurzy v zahraničí. Většinou USA. Zápalky jsou prý také nejlepší … víte odkud :-))
A právě to mě vedlo k napsání této části blogu. Koupil jsem si materiály k e-mailové komunikaci svatebního fotografa. Proto neposílám jako první informaci ceník.
Protože prvotní by mělo být zjistit, že se k sobě hodíme pro fotografování vaší svatby.

Mě tahle idea přijde lepší, než jen řešit ceník. Budeme spolu celý, pro vás mimořádný den. Tak proto.

Chci se zeptat. Je to dobrá myšenka Komunikace – Styl? Nebo to řeším moc složitě?


Plánujete svatbu?  Napište mi! Rád přijedu.
Planning a wedding? Get in touch! I’m ready to come.

This entry was posted in Fotografie - Photography, Svatební fotograf and tagged , , , , .