Hloubka ostrosti = mám radost.

Když jsem se rozhodl, že letošní rok bude jiný, tak jsem netušil co se stane. Jaké to bude mít výsledky a nebo důsledky 🙂 Ale prostě jsem se rozhodl a bylo. Začal jsem dělat hodně věci podle sebe a ne podle toho, jak by to asi mělo být správně. A celkem brzo, jsem začal být překvapený. Někdy docela dost :-)) Proč?

No, protože dostávám feedback od klientů. Tak se nechci vytahovat ani chlubit. Ale mě to prostě občas skoro rozbrečí. Tak, třeba se to bude líbit i vám!

hloubka ostrosti

 

Několik citátů ze zpráv a e-mailů

Tedy Pavle, letošní ročník byl opravdu mimořádný. Fotky jsou tím důkazem. Naprosto skvělé. Díky

 

Tak jak začít….

Možná tím, že vám napíšu obrovské DÍKY. Za prvé za skvělý den, za to, jak jste se nám věnoval celé odpoledne a dokázal jste totálně odbourat veškerou stydlivost u nás všech, dokonce i u našeho tatky a to se povede opravdu málokdy 🙂 za druhé za skvělý dárek pro moji mamku, náramně si focení užila 🙂 a za třetí za naprosto dokonalé fotky:-) musím se přiznat, že jsem se pri prohlížení rozbrečela a opravdu vám moc děkuju.
Moc to pro nás všechny znamená, že jsme se konečně, poprvé v životě, kromě mojí svatby, takhle vyfotili celá rodinka..
 
Dneska to bude pro všechny překvapení, až jim je ukážu.
 
P.S. myslím, že nebudu jediná, komu ukápne slza
 

 

a jeden english

 

I absolutely love this picture. Instantly I want to know who she is, what she is, everything about her. So much story in this photo.

 

Jestli chcete vědět kdo to psal a proč, tak se mi ozvěte. Ten prostřední komentář mi přišel včera a četl jsem ho asi 10 krát. 😉
Já si pořád myslím, že fotograf musí být empatický a vytvářet si vztah s klientem. Potom to má grády.
 

Plánujete svatbu?  Napište mi! Rád přijedu.
Planning a wedding? Get in touch! I’m ready to come.
This entry was posted in Fotografie - Photography, Svatební fotograf and tagged , , , , , , .