Fotoknihy a tisk fotografií

V lednu jsem získal poukaz na Saal Digital Fotoknihu. Teda už v prosinci, ale objednávku jsem měl prostor realizovat až v lednu.
[recenze zde: https://www.instagram.com/p/BPhmUodlXlX/]

Pokud chcete výsledek vidět naživo, napište mi. Je to úplně v pohodě a myslím, že to i vydrží. Za realizaci jsem rád. O tom ale až nakonec.

Photobook

Tak to byla první část 🙂

Tu druhou budu realizovat během týdne. Zde je pár ukázek!

 

Můj oblíbený rozměr je 30 x 30 cm. Protože když máte fotku přes obě stránky před sebou, je to neskutečný zážitek! Navíc je možnost z mnoha typů povrchů od kůže po látku, gravírování jmen, tlusté stránky, sešité a ne lepené, atd. Mám vzorník u sebe a rád Vám ukážu ty možnosti. A cena je skoro stejná jako u prvně jmenované firmy. Ale kvalitou se blíží té poslední.

Jdeme na to. Třetí část. GraphiStudio!

 

To je pro mnohé top. Těch možností je opravdu mnoho a jsou zajímavé a netradiční. Proto tu vidíte i netradiční, ale zajímavé fotoknihy v prezentaci. Není problém sdělit cenu a termín dodání.


Na začátku jsem slíbil napsat, proč jsem rád za realizaci.

V roce 2016 jsem nafotil hodně svateb a většinou dodal tištěné fotografie. Myslím, že ten výsledek by měl být hmatatelný a ne “jen” digi fotky. Fotoknihy vnímám jako další krok. A chtě bych je víc nabízet od roku 2017. V jednom cenovém balíčku je mám i v ceně.

Ještě na tom pracuji, ale je to můj směr a cíl. Na druhou stranu nechci nabízet levné varianty s nízkou kvalitou.

Budu rád za komentáře a postřehy. Díky, Pavel


Plánujete svatbu?  Napište mi! Rád přijedu.
Planning a wedding? Get in touch! I’m ready to come.

This entry was posted in Fotografie - Photography, Svatební fotograf and tagged , , , , , , , , , , , , , , .