Firemní fotograf a video produkce pro sociální sítě a marketing, Praha

Minulý týden jsem měl plný kalendář. A těšil jsem se na tu práci. Opravdu. Fotografování a práce s lidmi je prostě mé osobě blízká činnost.

Ale přišla neplánovaná změna. Odvoz do nemocnice o půlnoci s plnou parádou, jak mi napsala jedna kamarádka. Nejvíc mě štvalo, že musím měnit plány. Ale podařilo se a já jsem už ok.

4 dny nic nedělání. Poslední den jsem se celkem nudil. Poslouchal na Spotify songy.

A myslím že ve středu večer, mě přepadl jeden nápad. Tak já Vám ho zkusím popsat. Pokud se Vám bude líbit, budu rád za reakci nebo sdílení. Klidně pište, volejte kdy chcete.

Věnuji se fotografii a nově videu. Včetně kompletní produkce. Jako fotograf spolupracuji s lidmi, kteří jsou důležití pro kvalitní fotografie. MUA, vyzážisti, kadeřníci, asistenti. A ano, snažím se zaměřit na fotografování svateb. To souvisí s prací s lidmi.

Od ledna se věnuji svým sociálním sítím. Studuji k tomu hodně materiálu, dívám se na videa česká i zahraniční. A uvědomuji si jejich důležitost čím dál víc. Například jsem natočil video, jak vyrábím svatební kytici. [Točeno zatím iPhonem]

Proto chci firmám, ale i jednotlivcům nabídnou pravidelnou měsíční spolupráci při výrobě obsahu pro jejich sociální sítě a marketing. Fotografie a video.

pavel dufek fotograf video produkce

 

Má představa této spolupráce by probíhala například tímto způsobem:
1 x měsíčně bychom přišli [můj tým] fotografovat a nebo točit video. Harmonogram by byl již domluvený. Také by se vědělo, jaký výsledek potřebujete. Pořídil by se potřebný materiál během dne nebo za domluvený čas. Fotografie a video by bylo zpracováno v dohodnutý formát a odesláno přes ftp k Vám. A to včetně smlouvy o autorských právech k použití!

Cena by byla domluvena jako částka na jeden měsíc. A smlouva uzavřena na 12 měsíců.

Vaše výhoda: pravidelně aktualizované fotografie a videa, cena, konzultace o propagaci a radost při spolupráci.

Rádi připravíme konkrétní nabídku a domluvíme si osobní schůzku. Dejte nám vědět ještě dnes. Pavel

This entry was posted in Fotografie - Photography and tagged , , , , , , .